بهراد ایکس

نوشته‌های یک دانشجوی کنجکاو

نوشته‌های یک دانشجوی کنجکاو

بهراد ایکس

اگر می‌خواستم برای خودم بنویسم، استفاده از نرم‌افزاری مثل notepad برای این کار کافی بود، نیازی به اینترنت و این‌ها هم نبود، قضاوتی هم نبود ولی اثری هم نبود. برای اثر‌گذاری می‌نویسم...

اطلاعات بیشتر در بخشِ "بیوگرافی".

درضمن خوشحال می‌شوم که از این جعبه ی پایینی هم استفاده کنید.

آخرین نظرات

با سلام خدمت شما دوست عزیز ! یک زمانی تحت جو صفحه های فیسبوکی که زرت و زرت از هم کپی میکردن شروع به وبلاگ نویسی کردم و تحت تاثیر همان جو اسم بهراد ایکس را برای خودم انتخاب کردم. وبلاگ نویسی که چه عرض کنم ، بیشتر کپی پیست بود تا وبلاگ نویسی (البته این ماجرا به 14 سالگی من برمیگرده). اما هر از چندگاهی درد دل و آموزش هم مینوشتم که بیشتر به مسخره بازی شبیه بودند تا وبلاگ نویسی. درست مورخه 25 تیر سال 1395 ، فردای روز کنکورم ، 99% آن مطالب را پاک کردم و تصمیم گرفتم کمی جدی تر عمل کنم.

من طراح وب و تجربه کاربری (UX) هستم و از 15 سالگی به طور حرفه ای فوتوشاپ رو یاد گرفتم. طراحی لوگو ، تایپوگرافی و طراحی پوستر جزو تفریحات من به حساب میان. اصولن ذهن خیلی ایده پردازی دارم و به معنای واقعی کلمه «دیزاینر» هستم.

نحوه ی رفتار من با دیگران به خود همون افراد بستگی داره ؛ اگه یک زمانی با شما با غرور حرف زدم ، به این خاطره که شما یک زمانی با غرور با من حرف زدید! و اگه با شما خیلی رک و مهربونم به این علته که شما هم یک زمانی با من رک و مهربون بودید! 

علایق من بعد از گرافیک دیزاین و مهندسی مکانیک ، در پیاده روی ، قرمه سبزی و قیمه و خاگینه (!) ، گردش و تفریح و (صد البته) محبت و دوستی خلاصه میشه. در کل آدمی هستم که خیلی رک با طرف مقابلم حرف میزنم و این باعث رنجش خیلی ها میشه. 

تنفرات من رو هم زیست شناسی و زمین شناسی ، انجیر و خرمالو ، ریا کاری و نون به نرخ روز خوری ، دو به هم زنی و «گشاد بازی» تشکیل میدن. 

در کل خوشحالم که اینجا هستید! انتقادات و پیشنهادات خودتون رو میتونید از طریق همین صفحه با من در میان بگذارید. ممنون

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست ... هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود ... صحنه پیوسته به جاست ... خرّم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد ..

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.